موسسه حقوقی فاتح

مسائل تخصصي حقوق ، شيوه هاي دفاع در امور حقوقي و كيفري، و سایر اخبار و مسائل مورد علاقه

تقاضای همکاری و تشکیل گروه مشاوره حقوقی رایگان در فضای مجازی

سلام

دوستی تقاضا کرده اند که با اعلام قبلی ،مشاوره حقوقی آنلاین انجام شود. تنظیم زمان و اعلام قبلی آن برای یک مشاوره رایگان دشوار است . از طرفی زمانبندی موضوعات مورد سوال نیز عملی نیست.آنچه در خصوص مشاوره هایی از این دست همواره مورد گلایه بوده این است که سوالات در بازه زمانی مشخصی پاسخ خود را دریافت نمی کند و موجب یأس مخاطبین از دستیابی سریع به پاسخ و بی اعتمادی می گردد. از طرفی اگر حجم سوالات آنقدر زیاد شود که یک نفر توان و فرصت پاسخگویی به همه سوالات را پیدا نکند تکلیف چیست؟ مشکلی که هم اکنون برخی از وبلاگهایی که مشاوره حقوقی رایگان ارائه می کنند به آن دچار شده و از مخاطبین خواسته اند از طرح سوالات جدید خودداری کنند.

از اینرو به نظر می رسد بهترین راه حل برای خدمتی رایگان و پایدار تشکیل گروه مشاوران حقوقی در فضای مجازی باشد تا مدیر وبلاگ با تقسیم سوالات وارده بین آنها و دریافت پاسخها و ارائه آنها به پرسشگران با مشکلات مزبور مواجه نگردد.

بنابراین از وکلای محترمی که تمایل به همکاری دارند دعوت می شود با دکر مشخصات کامل خود ، آمادگیشان را از طریق پست الکترونیکhemmateboland@yahoo.com اعلام فرمایند. تا در ثواب نشر علم سهیم گردند.

+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم بهمن ۱۳۸۸ساعت 13:33  توسط مدیر وبلاگ موسسه  |